logo content

 

 

 

برنامه غذایی سلامت بخش برای تعادل وزن و آرامش فکر با
تنظیم و تعادل سیستم هورمونی

همین امروز شروع کنیم


مزیت این نوع تغذیه چیست؟

هر آنچه دوست داریم بخوریم و به تعادل وزن برسیم با این روند تغذیه می توان مانع بروز بسیاری از امراض مانند دیابت ،سرطان، امراض قلبی کلسترول، چاقی میگرن،نقرس و هکچنین پیشگیری از افسردگی شد.مزایای دیگری نیز از قبیل تقویت انرژی بدن ،حافظه و در نهایت به تعادل رسیدن در آرامش فکر، وزن و در نتیجه در رفتار و عملکرد وجود دارد.

about us home

مواد غذايی سلامت بخش 

 

امروزه اشخاص بیشتری تمایل به گسترش سطح آگاهی، برای بهبود سلامتی خود، خانواده و جامعه دارند و به قدرت شفابخش تغذیه سالم و ترجیحا گیاه‌خواری و اهمیت آن در این مسیر پی می‌برند. روند تغذیه سالم هم‌اكنون در همه جای جهان به شكل جدی مطرح و در حال گسترش است. روزانه پیرامون آلودگی‌های محیط زیست، كمبود آب، تزریق آنتی‌بیوتیك و هورمون به دام‌ها و غیره، همچنین راه حل‌های تغذیه سالم یرای برطرف كردن این مسائل، مطالب بسیار و قابل ملاحظه‌ای یافت می‌شود. نقش مهم تغذیه سالم برای بهبود سلامتی از جنبه‌های مختلف و برخوردار شدن از تعادل در گزینه غذایی، وزن، مواد مصرفی، زمان مناسب و شیوه مصرف آن برای همگان روشن است كه این موضوع به تمامی بر روی رفتار و عملكرد ما تاثیر مستقیم دارد.اكنون هر شخص می تواند با شناخت اهمیت پروتئین‌ها، كربوهیدرات‌ها، چربی‌ها و كلسیم‌ها و انتخاب گزینه صحیح غذایی متعادل، احساس رضایت، سلامتی و شادابی نماید و با بكارگیری این روند تغذیه، آن را به شایستگی درك و تجربه نماید.

about us home

درباره ما

 

رستوران و فست فود درخت بانیان برای اولین بار با روند تغذیه صحیح با تنوع غذایی و طعم های دلپذیر با استانداردهای بین‌المللی به منظور بهبود سلامتی فردی و اجتماعی در سال 1391 تاسیس گردید. این رستوران ابتدا با نام ”طبیعت“ در بلوار آفریقا شروع به کار نمود و به مرور با منوی وسیع‌تر و اضافه نمودن منوی فست فود و كافی‌شاپ كه شامل غذاهای سالم و سریع‌الطبخ است با نام درخت بانیان به فعالیت خود ادامه داد .
كلیه غذا‌ها، دسرها و نوشیدنی‌ها با توجه به بالاترین استانداردهای سلامتی بدون استفاده از شكر سفید با گزینه‌ی سرخ نشده، فریز نشده، بدون استفاده از كنسرو و مواد نگهدارنده با استفاده از مواد كاملا تازه و طبیعی، آرد و برنج، نان و ماكارونی‌های سبوس دار و تمام غله می‌باشد .این روند تغذیه هم‌ اكنون در همه جای دنیا توسط پزشكان، مسئولین تغذیه، سوپرماركت‌ها و رسانه‌های خبری به طور جدی مطرح و در دست اجرا و گسترش می‌باشد. بكارگیری روند صحیح غذایی موجب تنظیم سیستم هورمونی- متعادل شدن وزن- انرژی بیشتر- احساس رضایت و شادابی خواهد شد و در كل در بهبود سلامت قطعا تاثیرگذار است.